Podnik podporující zdraví

Přidejte se k ostatním oceněným podnikům!

V České republice je již od roku 2005 každoročně vyhlašována hlavním hygienikem soutěž Podnik podporující zdraví. Cílem této soutěže (certifikačního systému) je ocenit ty podniky, pro které je podpora zdraví na pracovišti nedílnou součástí každodenního pracovního života a které nadstandardně a nad rámec zákona pečují o zdraví svých zaměstnanců.

 

Do soutěže se mohou přihlásit všechny podniky a organizace, které jsou českými právními subjekty. Hlavním hodnotícím materiálem jsou Kritéria kvality podpory zdraví na pracovišti. Podrobné podmínky přihlášení do soutěže naleznete ZDE. Platnost certifikátu je 3 roky.

 

Seznam všech oceněných podniků, které se dosud soutěže zúčastnily, naleznete ZDE.

Oceněné podniky

Napsali o nás

ELLA-CS s.r.o.

Soutěž Podnik podporující zdraví nás oslovila svou obsahovou stránkou právě proto, že se jedná o obor naší činnosti velmi blízký.

Andrea Mistríková, ELLA-CS s.r.o.

ITT Holdings Czech Republic s.r.o.

K účasti na soutěži nás přivedla možnost prohlídky našeho závodu odborníky ze Zdravotního ústavu a tím pádem možnost benchmarku / srovnání s ostatními výrobními podniky v republice. Bezpečnostní technik je v podniku většinou sám, takže nemá moc možností, jak srovnat výkon podniku s ostatními podobnými podniky v republice.

Ing. Jan Turčan, ITT Holdings Czech Republic s.r.o.

OEZ s.r.o

Myšlenka nebýt pouze jedna z mnoha společností v České republice, ale dělat pro lidi něco více a zároveň se seznamovat s lidmi, kteří mají stejné smýšlení.

Lukáš Meixner, OEZ s.r.o

Adient Czech Republic, k.s.

Péče o zdraví zaměstnanců patří k prioritám firmy celosvětově. Náš závod tedy uvítal možnost srovnání s podobnými podniky v ČR.

Andrea Ježková, Adient Czech Republic, k.s., odštěpný závod Česká Lípa

Oceněné podniky

Adient Czech Republic, k.s.
ITT Holdings Czech Republic s.r.o.
ELLA-CS s.r.o.
OEZ s.r.o.
AGC Flat Glass Czech, a.s. člen AGC Group
Česká pojišťovna a.s.